W imieniu swoim i Komisji Krajowej Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego ”Solidarność”-80 z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim członkom Związku, ich rodzinom, przyjaciołom oraz całemu społeczeństwu, aby zbliżające się Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. Radości, która tak naprawdę dostrzega piękno małych rzeczy. Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się być dalekie. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi. Wiary, która daje oparcie, kiedy bezradność przeraża. Tego oraz wiele więcej życzę Wam z całego serca.

Marek Mnich

Komisji Krajowej

NSZZ ”Solidarność”-80

Życzenia Wielkanocne Przewodniczący KK – Życzenia wielkanocne Przewodniczący KK (Plik PDF 177 KB)